Caritas

Parafia im. Św. Wita w Tuliszkowie, informuje iż w związku z realizacją programu Pomoc Żywnościowa - Podprogram 2019,
że w środę/20 V/, czwartek /21 V/, piątek/22 V/ oraz poniedziałek /25 V/ osoby, które zostały zakwalifikowane przez Ośrodek Pomocy Społecznej w Tuliszkowie, spełniające warunki przystąpienia do programu otrzymają paczki żywnościowe.
Żywność będzie wydawana w godzinach od 10.00 do 14 .00:
- w środę (tj. 20 maja 2020 r.) - dla rodzin 1 osobowych,
- w czwartek (tj. 21 maja 2020 r.) - dla rodzin 2 i 3 osobowych,
- w piątek (tj. 22 maja 2020 r.) - dla rodzin liczących 4 i 5 osób,
- w poniedziałek (tj. 25 maja 2020 r.) - dla rodzin liczących 6 i więcej osób.
Po odbiór zapraszamy w ściśle wyznaczonym terminie, z zachowaniem wszystkich wytycznych dotyczących stanu epidemicznego związanego z COVID – 19. Jednocześnie przypominamy o konieczności posiadania maseczek oraz rękawiczek.
ZASADY PRZEKAZYWANIA ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH
W GMINIE I MIEŚCIE TULISZKÓW W RAMACH PROGRAMU
OPERACYJNEGO POMOC ŻYWNOŚCIOWA - PODPROGRAM 2019:

Pomoc żywnościowa jest przekazywana osobom najbardziej potrzebującym za pośrednictwem Organizacji Partnerskich Lokalnych, tj. z ramienia Parafii św. Wita w Tuliszkowie dystrybucją będzie zajmował się Miejsko – Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tuliszkowie. Paczki żywnościowe będą wydawane osobiście osobie/rodzinie, która na podstawie skierowania została zakwalifikowana do otrzymania ww. pomocy jako zestaw artykułów spożywczych. Miejscem odbioru będzie Aula bł. ks. Edwarda Grzymały, Tuliszków, ul. Poznańska 1, (dawna salka katechetyczna).
Asortyment przewidziany do wydania w dniach 20 -25 maja 2020 roku:
1. Kasza
2. Szynka drobiowa
3. Fasola
4. Pasztet
5. Ser
6. Makaron jajeczny
7. Powidła
8. Koncentrat
9. Buraczki
10. Cukier
11. Mleko
12. Sok
13. Herbatniki
14. Gołąbki
15. Filet z makreli
16. Makaron kukurydziany
Jednorazowo paczka zawiera minimum trzy różne produkty.

Tuliszków, dnia 15 maja 2020 roku